MESNETLER

Mesnetler alanındaki deneyimimiz ile  müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun çözüm önerilerini sunmaktayız. Distribütörü olduğumuz TENSA firmasının  üretim tesisleri ve laboratuvarlarında  kalite ve teslim sürelerinin tam kontrolünü  sağlamaktayız.


POT MESNETLER (TP )


TENS POT mesnetler çoğu yapıya uyum sağlayabilir ve üst yapı arasında dikey ve yatay yükleri aktarabilir ve standart ± 0,01 rad (istek üzerine 0,02’ye kadar) aralığında herhangi bir yatay eksen etrafında ve dikey eksen etrafında sınırlama olmaksızın dönüşlere izin verebilir.

KAUÇUK MESNET (TR)


TENS KAUÇUK mesnetler, üst yapı ile alt yapı arasında dikey ve yanal yükleri aktarabilir; kauçuğun elastik deformasyonu sayesinde her yönde yer değiştirmeye ve herhangi bir eksen etrafında dönmeye izin verir.

TR mesnetler genellikle alternatif kauçuk katmanlardan ve çelik saclardan veya alternatif olarak yalnızca kauçuktan yapılır. Yatak, vulkanizasyonla gerçekleştirilir.

KÜRESEL MESNETLER (TS)


TENS KÜRESEL mesnetler, yüksek performans gereksinimlerini karşılayabilir ve üst yapı ile alt yapı arasında dikey ve yatay yükleri aktarabilir. farklı yapı elemanları arasında doğru yük transferine izin vermek ve aynı zamanda tasarıma göre yer değiştirmelerin ve dönmelerin gerçekleştirilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.